• Najwyższej jakości, profesjonalne nośniki informacji i reklamy wizualnej

  Najwyższej jakości, profesjonalne nośniki informacji i reklamy wizualnej

  Potykacze, stojaki reklamowe, standy aluminiowe, ramki zatrzaskowe OWZ, ramy aluminiowe, ramki stretcher i akcesoria, folie ochronne.

 • Trwałe i niezawodne ramy OWZ z anodowanego aluminium

  Trwałe i niezawodne

  Nasze ramki są wykonane z anodowanych profili aluminiowych, a nie z surowego aluminium, dzięki czemu nie utleniają się i bardzo długo wyglądają estetycznie.

 • System OWZ (Otwórz-Włóż-Zamknij)

  System Otwórz-Włóż-Zamknij

  System Otwórz-Włóż-Zamknij (OWZ), wymiana plakatu nigdy nie była prostsza.

Producent stojaków reklamowych - Ramstoj

W ofercie firmy Ramstoj znajdą Państwo solidne i estetyczne stojaki promocyjne. Przechadzając się ulicami różnych miast, niemalże na całym świecie, trafią Państwo na potykacze. Nie bez powodu ten nośnik reklamy cieszy się tak ogromną popularnością wśród sprzedawców i przedsiębiorców. Od razu przyciąga wzrok przechodnia, prezentując przy tym np. część asortymentu Państwa sklepu. Stojaki reklamowe typu A bywają również wykorzystywane w różnych akcjach promocyjnych, zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz. Oferowane przez nas potykacze OWZ wykonane są z solidnego, anodowanego aluminium, które dodatkowo możemy poddać malowaniu proszkowemu na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu, oferowane przez nas potykacze reklamowe są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne. Oferujemy też stojaki reklamowe z podstawą na wodę.

Zajmujemy się również produkcją trwałych ram aluminiowych do plakatów. Aby Państwa plakat był widoczny w każdych warunkach, oferowane przez nas ramy OWZ wyposażone są w antyrefleksyjne folie PCV. Dzięki systemowi OWZ (Otwórz – Włóż - Zamknij), mogą Państwo bardzo szybko wymienić plakat bądź reklamę, i to bez dodatkowych narzędzi! Dopełnieniem naszej oferty są stojaki reklamowe na dystrybutor, ramki plakatowe sprężynowe stretcher oraz niezwykle solidne tablice zatrzaskowe.

Ramstoj to producent potykaczy OWZ z ogromnym doświadczeniem. W ciągu wielu lat naszej działalności cały czas udoskonalaliśmy oferowane przez nas produkty, biorąc pod uwagę wymagania naszych Klientów. Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie np. ramy aluminiowe w nietypowych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt i wykonaniewww.tdesigncenter.pl